چند راه کار برای نظافت منزل

چند راه کار برای نظافت منزل:جلا دهنده یا اسپری مبلمان و چوب را می توان برای مبلمان،سطوح چوبی استفاده کرد همچنین به جز سطوح چوبی برای وسایلی که می خواهید در منزل برق بزند،به کمک یک دسمال و مقداری اسپری چوب ظاهري درخشان به وسايل منزل بدهيد.جلا دهنده ي چوب برای برق انداختن وسایلی مانند یخچال فریزر،ماکروفر و قهوه ساز عالی است.

 

تميز كردن شيشه ها

روزنامه و اسپری مخصوص شیشه برای تمیز کردن شیشه ها بهترین گزینه هستند با جایگزین کردن روزنامه به جای دسمال های پارچه ای یا دسمال های کاغذی هم در پولتان صرفه جویی می کنید و هم شیشه هایی تمیزتر خواهید داشت،بعد از نظافت شيشه ها مي توانيد روزنامه را مچاله کنید و دور بیندازید اما دسمال پارچه ای علاوه بر این که بر روی سطح شیشه از خود پرز می دهد بعد از نظافت نيز بايد دوباره شسته شوند تا تميز شوند.

استفاده از سفيد كننده يا وايتكس

اصولا براي نظافت حمام و سرويس ها از سفيد كننده ها استفاده مي كنيم اما بعد از چند روز کپک ها و قارچ های حمام دوباره رشد می کنند،به گفته ی محققان قارچ شناس،سفید کننده ی خالی تخم قارچ ها و کپک ها را به طور کامل از بین نمی برد و باید مقداری اب هم به ان ها اضافه شود تا بسياري از باكتري ها از بين بروند،سفيد كننده يا وايتكس را با اب مخلوط كنيد و قبل از اين كه اثر ان از بين برود استفاده كنيد.

 

شست و شوي ديوار ها

اگر رنگ دیوار ها قابل شست و شو است،محلول اب ولرم و صابون و کمی مایع سفید کننده را با اسفنج روی دیوار بکشید و با دسمال تمیز پاک کنید.برای دیوار های رنگ روغنی از یک دسمال،اب و سرکه استفاده کنید.به هیچ عنوان نباید از مواد پاک کننده برای نظافت ديوار استفاده كرد زيرا رنگ دیوار از بین می رود.

 

نظافت يخچال

اول از همه یخچال را از برق بکشید و محتوای ان را کاملا بیرون بیاورید و از محلول جوش شیرین و اب برای شست و شوی دیواره های یخچال استفاده کنید تا هم جرم گیری شود و هم بوی بد یخچال از بین برود.برای این که یخ ها و برفک یخچال زودتر اب شود هم، می توانید از سشوار استفاده کنید.

 

نظافت لوازم برقي

براي جرم گیری و لکه گیری لوازم برقی می توان از محلول جوش شیرین استفاده کرد با دسمال اغشته به محلول جوش شیرین سطح وسایل برقی را کاملا مرطوب کنید و بگذارید 10دقیقه بماند و بعد با دسمال مرطوب و تمیز ان را پاک کنید و در نهایت خشک کنید،از الکل صنعتی هم می توان برای نظافت وسايل برقي استفاده كرد،فقط مراقب پاک شدن مارک های لوازم برقیتان باشید.

 

تمیز کردن فرچه دستشویی:

یکی از وسایلی که در دستشویی نیاز به تمیز شدن دارد،فرچه توالت است.در یک قوطی به میزان یکسان از شوینده و اب بریزید و اگر فرچه دستشویی دارای پایه است داخل پایه مخلوط اب و شوینده را بریزید و فرچه را داخل پایه قرار دهید تا کاملا تمیز و خوشبو شود.

و در آخر اینکه اگر بدنبال شرکت خدماتی نظافتی در کرج یا تهران می گردید،شرکت خدماتی نظافتی آسایش گستر حیات نو آماده ارائه خدمات نظافتی به شما عزیزان می باشد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با شرکت

آدرس دفتر شرکت :

کرج - گوهردشت فاز یک - خ سوم شرقی مجتمع بهارستان طبقه چهارم واحد 9

تلفن تماس :

026-34210315

026-34210316

026-34423779

09125134331

بازدید امروز31
بازدید دیروز89
بازدید هفته455
بازدید ماه1671
بازدید کل2585638

شنبه, 09 فروردين 1399

خدمات شرکت

خدمات شرکت