علت زمین گیر شدن در سالمندان

در اکثر مواقع زمین گیر شدن سالمندان با بروز یک حادثه بسیار ساده اتفاق می افتد . زمین خوردن سالمند و شکستگی لگن و استخوان ران شروع این عارضه است.در مواقعی هم نشستن های طولانی مدت و بی تحرکی باعث زمین گیر شدن سالمندان می شود . نشستن های طولانی باعث ایجاد عارضه های قلبی عروقی می شود چرا که بی تحرکی از سیگار کشیدن بسیار خطرناک تر و کشنده تر است .
بنابراین افراد سالمند باید در منزل حرکت داشته باشند پیاده روی کنند.

علت زمین گیر شدن در سالمندان

 

عوامل دیگر زمین گیر شدن سالمندان

نشستن های طولانی باعث بروز فشار خون بالا , دیابت , ورم کردن مچ پا کمک می کند . افرادی که مبتلا به پارکینسون هستند با کمک پرستار یا مراقب سالمند حتما در طی روز حرکت داشته باشد . اما توجه داشته باشند که در هنگام راه رفتن مسایل ایمنی را رعایت کنند .
در راه رفتن بروی سطوح خیس مثل کف سرویس های بهداشتی یا بالا رفتن و پایین آمدن از پله تعادل خود را حفظ کنند و از حرکات سریع و با عجله بپرهیزند .
در رژیم غذایی خود از مواد غذایی سرشار از کلسیم و آهن مثل لبنیاتی چون شیر , کشک و ماست و شیر و گوشت مرغ و ماهی و جگر و تخم مرغ و سبزی و میوه ها که سرشار از ویتامین هستند استفاده کنند .
در آخر به خانواده ها توصیه می شود با توجه به رشد سالمندی در کشور توصیه های ایمنی و بهداشتی را رعایت کنند چرا که از بروز حوادث ناگوار پیشگیری می کنند و سالمند , و دوران سالمندی سالمی را سپری می کند .

و در آخر اگر برای سالمند خود نیاز به پرستار سالمند دارید ما بعنوان یک موسسه خدمات پرستاری متعهد و مجرب آماده ارائه خدمت به شما هموطنان عزیز و گرامی و اعزام نیرو جهت نگهداری از سالمند شما می باشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با شرکت

آدرس دفتر شرکت :

کرج - گوهردشت فاز یک - خ سوم شرقی مجتمع بهارستان طبقه چهارم واحد 9

تلفن تماس :

026-34210315

026-34210316

026-34423779

09125134331

بازدید امروز31
بازدید دیروز89
بازدید هفته455
بازدید ماه1671
بازدید کل2585638

شنبه, 09 فروردين 1399

خدمات شرکت

خدمات شرکت