تاثیر امواج موبایل و وای فای بر جنین

استفاده زیاد از گوشی موبایل و اینترنت ( وای فای ) برای مغز جنین بسیار خطرناک است .حساس ترین زمان برای ابتلای جنین به بیماری ها از طریق اشعه و امواج وای فای از روزهای ابتدای بارداری تا حدود ۱۵ هفته پس از بارداری میباشد.اگر جنین در این دوره در معرض امواج قرار بگیرد دچار نواقص و مشکلات ساختاری ، کاهش رشد و عقب ماندگی ذهنی میشود .بعد از گذشت ۲۶ هفته از بارداری احتمال خطر بر روی مغز جنین توسط اشعه ها کاهش میابد.
بر اساس تحقیقات پژوهشگران مشان داده است که مادرانی که طی روز دو یا سه بار از موبایل و اینترنت استفاده میکنند کودکانی را به دنیا می آورند که یا بیش فعال هستند و یا یکسری مشکلات ارتباطی با دیگران دارند.اکثر این کودکان در حدود ۸۰ درصد دچار اختلال و مشکلات رفتاری میشوند .همچنین از عوارضدیگر اینکه در معرض مشکلات احساسی قرار میگرند و در آینده دچار مشکلات زناشویی میشوند .در حدود ۳۵ تا ۴۰ درصد این کودکان به بی فعالی و عدم تحرک دچار خواهند شد.

 

چند راهکار در زمان بارداری و پیشگیری از آسیب های امواج موبایل

_ بهترین راهکار اینکه مدت زمان مکالمه را با موبایل کاهش دهیم
_ مکالمات را به زیر دو دقیقه کاهش دهیم.
_ به هیچ عنوان کودکان با تلفن همراه بازی نکنند و موبایل مخصوص به خود نداشته باشند .
_ با گوشی موبایل اول شماره را بگیرید زمانی که ارتباط برقرار شد سپس بر روی گوش خود قرار دهید .
_ از هدست یا هندزفری سیم استفاده کنید یا گوشی را بردی اسپیکر قرار دهید و در فاصله دور از بدن بگذارید .
_ گوشی موبایل را بر روی کمر یا در جیب شلوار قرار ندهید چرا که بخش های پایینی بدن اشعه را زودتر از بخش های بالایی جذب میکنند .
_ خانم های باردار گوشی موبایل را از خود دور نگه دارند خصوصا در هنگام زنگ خوردن و برقرار شدن تماس که بیشترین امواج را دارا میباشد .
_ در زمانی که با اینترنت کاری نداریم بهتر از خاموش باشد چرا که استفاده از گوشی متصل به اینترنت خطر را چندین برابر میکند .

و در آخر اگر برای کودک خود نیاز به پرستار کودک دارید ما بعنوان یک موسسه خدمات پرستاری متعهد و مجرب آماده ارائه خدمت به شما هموطنان عزیز و گرامی و اعزام نیرو جهت نگهداری از کودک در منزل شما می باشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با شرکت

آدرس دفتر شرکت :

کرج - گوهردشت فاز یک - خ سوم شرقی مجتمع بهارستان طبقه چهارم واحد 9

تلفن تماس :

026-34210315

026-34210316

026-34423779

09125134331

بازدید امروز31
بازدید دیروز89
بازدید هفته455
بازدید ماه1671
بازدید کل2585638

شنبه, 09 فروردين 1399

خدمات شرکت

خدمات شرکت